Your search results

Konzultácia, obhliadka nehnuteľnosti, určenie vašich priorít

Naša spoločná cesta za úspešným predajom vašej nehnuteľnosti v čo najkratšom čase a za najvyššiu možné cenu začína obhliadkou vašej nehnuteľnosti.

Na osobnom stretnutí vďaka vám zistíme:

 • všetko potrebné o byte
 • lokalite, susedoch
 • nákladoch na byt, príspevky do fondu oprav 
 • ako rýchlo vám predaj ponáhľa a ako dlho potrebujete v nehnutelnosti este byvat pripadne ci uz je vypratana a predajom volna 
 • parkovanie v okolí 
 • vami odpozorované benefity 

Aké informácie získame my:

 • Technický stav bytu nehnuteľnosti – byt, dom, budova
 • Právny stav nehnuteľnosti 
 • Záložné práva bánk, tretích osôb 
 • Pri pozemku UPI, stanoviská dotknutých orgánov 
 • Možnosti prerábky 
 • Benefity bytu, domu – ktoré si vy pravdepodobne  vy neuvedomujete (výborná dispozícia, parkovanie, pokoj, dostupnosť do mesta). Ide o tzv prevádzkovú slepotu – my ľudia – si na lepšie vždy zvykneme a benefity bytu.. oproti trhu môžete ľahko prehliadnuť. Komora navyše, väčšia pivnica či MHD v blízkosti ale bez zvuku električky pod oknom. 
 • Ochranné pásma či iné obmedzenia 

Aké údaje je vhodné aby ste si pripravili:

Informácie k spôsobu nadobudnutia nehnuteľnosti – kúpna zmluva, kolaudačné rozhonutie plus projekt a náklady na výstavbu 

Náklady na byt, obchodný priestor, rocne vyuctovanie nakladov  – výšku zálohových predpisov 

Znalecký posudok ak ním disponujete 

V prípade pozemku – UPI, či iné vyjadrenia dotknutých orgánov  ak ste sa informovali na možnosti výstavby 

Ciele nášho spoločného stretnutia:

Aby sme sa navzájom spoznali a získali dôveru. Aby sme mali relevantné a pravdivé informácie o byte, dome či pozemku, ktorý ideme predávať – nemá zmysel nič zastierať a tajiť. Taktiež sa dozvieme aký je dôvod predaja a ako rýchlo plánujete byt predať. Či ste už podnikli nejaké aktivity k predaju a iné. Či je na spustenie predaja ten správny čas – lebo niekedy je vhodnejšie ak si to situácia vyslovene nežiada spustiť predaj o mesiac ale niekedy aj o 5 mesiacov neskôr. Na načasovanie predaja má vplyv ( financovanie a rôzne akcie bánk). Sezónnosť v realitnom podnikaní. Áno – aj predaj domov, bytov a či obchodných priestorov má svoju hlavnú a „uhorkovú“ sezónu.

Príklad:

Inú emociu má inzerat a video obhliadky z dronu z nádherného domu v krásne zelenej a rozkvitnutej záhrade natočenej na jar. K záhrade si predstavte krásne vyčistenú terasu, lehátka pri práve napustenom a vyčistenom bazéne a množstvo, množstvo slnka vďaka ktorému vytvoríme nádherné fotografie a video. Kupujúci sa už uvidí v danej záhrade ako si záplava po náročnom dni či strávi príjemné chvíle s priateľmi pri grilovaní na záhrade.

Ten istý rodiný dom s tou istou záhradou a nádherným bazénom, ktorého prezentácia bude zrealizovaná uprostred decembra.. pravdepodobne vyvolá iné emócie... Technika nám vie pomôcť ale slnku či snehu v záhrade nevieme rozkázať.
Ale opäť – ak potrebujete kúpu zrealizovať rýchlo a máte na ruke výhodnú kúpu inej nehnuteľnosti môže byť aj aj predaj uprostred zimy správnou voľbou.atd. a presne tieto vase priority si určíme.

Spoznáme vašu nehnuteľnosť, vás, a my naopak vás. Zistíme či bude vzájomná chémia fungovať. Z našej komunikácie, kde sa snažíme dať čo najviac vedieť o našej práci, našich názoroch už viete aký prístup a koho môžete očakávať. Samozrejme je dôležité si určiť aj reálne očakávania a požadovať za svoju nehnuteľnosť vhodnú cenu. Nemá pre nás zmysel dať za 300 000 eur do ponuky byt s reálnou hodnotou 170 000 Eur – ak ste aj aj počuli takéto rozprávkové príbehy – v praxi sa nedejú. Práve naopak – taktika dáme vyššiu cenu a budeme čakať a skúšať a postupne spúštať je skôr cestou do záhuby ako víťazstvom. O tom je ale už druý bod našej spolupráce.
Možné komplikácie a ako si s nimi poradit

- právne vady – bez kolaudacie, vecne bremena, treba zriadit vecne bremena,
- Technické vady – odstranit.. vymalovat, vypratat stary nabytok, atd

FAQ – a odpovede

Konzultácia, obhliadka nehnuteľnosti, určenie vašich priorít

Určenie správnej ceny a marketingový plán predaja

Príprava nehnuteľnosti na predaj

Nádherné fotografie, video, 3D prehliadka

Vaša nehnuteľnosť bude vidieť – profesionálny marketing

Profesionálna prehliadka nehnuteľnosti záujemcom (online aj offline)

Zastúpime Vás pri vyjednávaní podmienok – cena, termín vysťahovania, zmluva

Kvalitné zmluvy a bezpečný predaj a spôsob úhrady

Darček, bonus a pozornosť, ktorú dostanete len v našej realitnej kancelárií

Compare Listings