PREDANÉ – Jedinečný, veľkometrážny 124 m2 byt v komornom projekte s veľkou terasou, krbom a šatníkom

Eur
Favorite
Your search results

Prehľad

 • Updated On:
 • 23 mája, 2024
 • 3 Izba
 • 2 Kúpeľňa
 • 1 Garages
 • 124 m2
 • Rok výstavby: 2017

Popis nehnuteľnosti

Veľmi nás v RK ZEBRA INVEST teší, že máme tú česť odprezentovať byt, ktorý je kombináciou svojich vlastností jedinečný a na realitnom trhu ojedinelý. Ak sa považujete za náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné bývanie, no zároveň ste praktický a nepotrebujete k svojmu životu status „bývam na Kolibe či Slavíne“ spozornite prosím.

Táto ponuka je pre vás, ak sú pre vás dôležité tieto vlastnosti bytu:

 • výborná lokalita a všetka občianska vybavenosť v pešej dostupnosti
 • nadpriemerne veľký a vzdušný (110 m2 inteririér + 14 m2 terasa)
 • aby poskytoval maximálne súkromie
 • ideálne situovaný v menšom komornom projekte (žiadne vežiaky a „králikárne“ so 100+ bytmi)
 • v pokojnej lokalite kde je veľa zelene, parkov, vodných plôch
 • teplý byt orientovaný na juh a západ kde bude dostatok prirodzeného svetla po celý deň
 • v tichej lokalite, takej tichej že keď sa započúvam budem počuť štebotať vtáčikov
 • nech má veľkú terasu kde vieme tráviť čas s rodinou a priateľmi, kde viem pracovať z homeoffice, kde si viem zacvičiť – takú veľkú
 • aby bol navrhnutý architektom/interiérovým dizajnérom – tie sú vždy nádherné a vždy to v nich ladí
 • mal dostatok odkladacích priestorov a veľký walk – in šatník
 • boli v ňom použité prírodné materiály, nábytok na mieru, kvalitná drevená dubová podlaha
 • mal aspoň 2 kúpeľne a 2 WC – tie sa vždy zídu
 • a samozrejme – aby mal veľkú garáž ale takú, že naozaj skutočnú zatvárateľnú garáž ( nie 2 čiary ako sa dnes garážové státia označujú) a keď veľkú myslím takú veľkú že sa do nej zmestí auto, motorka, 2 bicykle a 2 detské kočíky aj sezónne náradie zároveň 

Tak presne takýto byt ste práve našli. Čítajte ďalej a presvedčte sa.

Dokonalý byt pre rodinu 

Naša realitná kancelária má pre vás exkluzívne na predaj nadštandardný 3,5 izbový  byt s úctyhodnou výmerou interiéru 110 m2 , ktorý má všetko po čom túžite.  Má perfektnú polohu, v ktorej je absolútne ticho, veľké hliníkové okná s trojsklami orientované od východu (spálňa) cez juh (terasa a obývačkou a jedálňou) až po západ (kuchyňa),  teda dostatok slnečných lúčov po celý deň, je v komornom projekte, má obrovskú garáž 32 m2, má priestrannú terasu 14 m2 s nádhernými výhľadmi  na mesto a les a ako sa k takémuto bytu patrí bol kompletne navrhnutý architektonickým štúdiom  STUDIO E a sú v ňom použité len kvalitné nadčasové materiály a tie najlepšie značky na trhu. 

Lokalita a rodinný dvojdom 

Byt sa nachádza v mestskej časti Nové Mesto na Makovického ulici v blízkosti obchodného centra VIVO a jazera Kuchajda. Spája v sebe výhody tichého (na terase počujete štebotať vtáčikov) pokojného bývania v susedstve obklopenom iba rodinnými domami s kompletnou občianskou vybavenosťou do 6 min. chôdze. Túto lokalitu ocenia aktívne, športovo založené rodiny nakoľko možnosťami aktívneho ako aj pasívneho športového vyžitia sú v tejto lokalite najlepšie z celej Bratislavy. Byt sa nachádza v novom rodinnom dvojdome (spolu len 6 krásnych veľkých bytov) na druhom poschodí z troch kolaudovanom na konci roku 2017.

Najlepšia občianska vybavenosť 

 • Základná škola: Kalinčiakova – 3 min peši (vrátane športových tried ŠK Slovan, ZŠ Riazanská 5 min chôdze
 • Materská škola Kalinčiakova – 5 min chôdze ako aj 2 súkromné škôlky
 • Úrady: Najväčšie klientské centrum Tomášikova je vzdialené 12 min chôdze
 • Nákupy, banky, služby: OC VIVO 3 min chôdze, OC Tehelko 5 min chôdze, Kaufland, Lidl, Coop. Yeme, Freshmarket
 • Pre aktívnych športovcov: Kuchajda (beach voleyball, pinkponk, basketbal,futbal ) 5 min chôdze, Karpaty (turistika, bicyklovanie, hubárčenie) 5 min na biku, cvičenie a beh v parku Jama do 5 min, Fitness centrá v OC Tehelko, tenisové kurty Slovan a Inter, Plávareň pasienky 5 min, atď, atď.
 • Pre športových fanúšikov max do 10 min chôdze: Národný futbalový štadión, Národné tenisové centrum, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Športová Hala Elán (Pasienky), Štadión Inter Bratislava,..

Bezpečnosť 

O bezpečie celej vašej rodiny sa v tomto byte postarajú  video vrátnik, bezpečnostné vchodové dvere do bytového domu, bezpečnostné vchodové dvere Sherlock do samotného bytu a samozrejme alarm. Celý bytový dom je taktiež chránený kamerovým systémom. Celý byt má v sebe zavedenú inteligentnú elektroinštaláciu a teda ako majiteľ v ňom môžete na diaľku riadiť kúrenie, exteriérové žalúzie, klimatizáciu, alarm či elektricky ovládateľnú markízu.

Pôdorys a predstavenie miestností

Po tom, čo ste sa bezpečne dostali do bytu vstúpite do priestrannej haly ( 11m2), kde si pohodlne odložíte vaše oblečenie a obuv do veľkej vstavanej skrine. V celom byte je drevená podlaha z kartáčovaného dubu a nábytok na mieru s množstvom odkladacích priestorov.

Napravo od vstupných dverí sa nachádza veľkorysá ( 45 m2) denná zóna zložená z kuchyne, jedálne a obývacej časti. Kuchynská linka je vyrobená na mieru a vybavená spotrebičmi nemeckého výrobcu BOSCH. Súčasťou kuchyne je aj pracovný stôl s vínnou chladničkou. V dennej zóne sa ďalej náchadza masívny stôl od stolarstva KARPIS (nie je súčasťou predajnej ceny) sedačka dánskeho výrobcu BO Concept, vstavaný nábytok, TV, samostatné kreslo.  Celá denná zóna je optimálne presvetlená vďaka veľkým oknám orientovaným na juh a západ,  ktoré nádherne presvetľujú celý interiér. Taktiež veľké presklenie opticky prepája interiér s exteriérom v podobe krásnej terasy.

Veľká terasa

Tým, že v susedstve bytu sú len rodinné domy,  na veľkorysú 14 m2 južne orientovanú terasu svieti slniečko celý deň. Môžete tak na nej tráviť čas nielen v lete ale od skorej jari až do neskorej jesene. Ak by bolo slniečka priveľa, nad terasou sa nachádza elektricky ovládateľná kazetová markíza, ktorá vám keď je to potrebne vytvorí prijemný tieň. Terasa tejto veľkosti poskytuje dostatok priestoru na obedy, večere či posedenia aj vo väčších skupinách, pre športovcov možnosť si tu zacvičiť, či možnosť letného opaľovania v súkromí.

Ďalším výnimočným a romantickým prvkom tohto bytu je krb, ktorý keď už je vonku naozaj chladno, príde zima, dokáže počas dlhých zimných večerov navodiť nádhernú romantickú atmosféru a aj vyhriať celú dennú zónu.

Veľkorysá spálňa a detská izba

Z obývacej izby sa plynulo prechádza cez bez falcové dvere do izby (15 m2), ktorá v súčasnosti slúži ako detská izba a hernička. Vďaka veľkorysej výmere by sa do izby pokojne zmestia 2 prípadne aj 3 detské postieľky. Do rodičovskej spálne sa vstupuje zo vstupnej haly a má tiež nadštandardnú výmeru 16 m2 a jej súčasťou je veľká na mieru stolárom vyrobená vstavaná skriňa. Spálňa má ideálnu orientáciu okna na východ do tichého dvora, teda je v nej absolútne ticho nielen počas dňa ale aj vo večerných a nočných hodinách čo vám zaručí pokojný spánok a nabratie dostatku energie na ďalší deň.

2 x kúpeľne, 2 x WC a walk – in šatník  

Súčasťou bytu sú 2 nádherné kúpeľne, pravdepodobne najkrajšie s akými som sa počas mojej realitnej praxe stretol. Prvá kúpeľňa (4,5 m2) bližšie situovaná k vchodovým dverám je zariadená v modernom štýle, vybavená priestranným sprchovým kútom, ktorý je obložený nádherným, veľkoformátovým prémiovým obkladom značky INALCO. V kúpeľni je taktiež nábytok na mieru, kameninové umývadlo s pod omietkovými batériami španielskeho výrobcu TRES a závesné WC značky LAUFEN. Do druhej kúpeľne sa vchádza cez skutočne veľkorysý walk -in šatník (7,5m2), ktorý ocení každý. Miesta pre odloženie oblečenia nie je nikdy dosť.

Druhá kúpeľňa je ešte priestrannejšia (9m2) a nachádza sa v nej vaňa, dve umývadlá so zrkadlom a vstavané skrine, ktoré ponúkajú množstvo úložného priestoru. Taktiež sa tu nachádza práčka so sušičkou nemeckého výrobcu BOSCH a rovnako ako v prvej kúpeľni sú tu použité pod omietkové batérie TRES a závesné WC Laufen. Veľkou výhodou tejto kúpeľne je, že sa tu nachádza okno orientované do tichého dvora, ktoré zaručuje absolútne súkromie, prirodzené denné svetlo a taktiež jednoduché vetranie.

Technológie

V byte sú k dispozícii až 3 spôsoby zabezpečenia tepla:

 • Kúrenie pomocou vlastného plynového kotla značky GEMINOX ( Rolls Royce medzi plynovými kotlami) – podlahové kúrenie v kkúpeľniach plus radiátory v miesnostiach
 • Krb, v ktorom keď horí oheň zahreje nielen telo aj dušu a romantika je zaručená
 • Klimatizácia DAIKIN a ďalšie možnosť kúrenia

Zabezpečenie ochladenia bytu:

 • Pasívne chladenie zabezpečujú na diaľku ovládateľné exteriérové žalúzie v každom okne a elektrická kazetová markíza
 • Aktívne chladenie zabezpečuje klimatizácia DAIKIN

Ďalšie technológie:

 • Video vrátnik
 • Alarm
 • Inteligentná elektroinštalácia a ovládanie technológií v domácnosti na diaľku
 • Vysokorýchlostný internet
 • Káblová televízia

Parkovanie

Máte veľké auto, motorku či radi cvičíte? V tomto byte žiadny problém. Do obrovskej 32 m2 uzatvárateľnej vlastnej garáže sa zmestí veľké SUV alebo dokonca VAN ako v prípade súčasného majiteľa a zároveň aj motorka, 2 detské kočíky, bicykel, strešný nosič a aj fitnes stroje. Úžasné však? Pred vjazdom do garáže je priestor na odstavenie druhého auta, prípadne v okolí budovy je dostatok parkovacích miest v prípade ak by ste mali aj tretie auto. Zároveň sa v lokalite pripravuje zavedenie parkovacej politiky, teda rezidenti budú mať možnosť parkovania vždy istú.

Predajná cena 

Cena tohto jedinečného bytu bola  

Cena veľkometrážnej garáže je dohodou  ( jej predaj nie je podmienkou – je o ňu záujem zo strany susedov)

Rekapitulácia a pozvánka na osobnú obhliadku 

Byt je kúpou voľný a pripravený k Vášmu nasťahovaniu. Okrem jedálenského stola je predmetom predaja aj všetko vnútorné vybavenie. Byt je teda pripravený k okamžitému nasťahovaniu a užívaniu.

Zaujal vás tento byt? Pozývame vás na jeho osobnú obhliadku. Zavolajte nám, radi vám ho predstavíme osobne. 

A+

Your energy class is A

A

B

C

D

E

F

G

H

Documents
Mesto:
Štát:
Štát: Slovensko (Slovenská republika)
Open In Google Maps
Property Id : 32567
Property Size: 124 m2
Rooms: 3
Izba: 3
Kúpeľňa: 2
Energy class: A
Garáž: 1
Rok výstavby: 2017
Veľkosť garáže: 32 m2
Typ materiálu stavby: Tehľa
Poschodie: 2
Other Features
3 izbové

Kontaktujte ma

  Podobné ponuky

  Krásny presvetlený novší byt na začiatku Pet...

    Náklady   Adresa   Podorys   Video   Virtuálna prehliadka Realitná kancelária ZEBRA INVE [more]
    Náklady   Adresa   Podorys   Video   Virtuálna prehliadka Realitná kancelária ZEBRA INVEST predáva kompletne zari [more]
  1 1 30 m2details

  Compare Listings

  Ing. Ondrej Mizerák R. Sc.