Predmetom predaja je predaj väčšinového podielu v spoločnosti, ktorá vyrába drevené záhradné stavby, menšie drevostavby a iné výrobky z dreva. Firma taktiež zabezpečuje aj montáž a servis so zaujímavou pridanou hodnotou. Viac než 70% tržieb spoločnosti pochádza z výrobnej činnosti, zvyšok obratu zabezpečuje obchodná činnosť, tj. nákup a predaj komponentov súvisiacich s hlavným výrobným programom. Spoločnosť existuje na trhu už viac než 20 rokov a je dlhodobo zisková, čo z nej robí stabilnú a bezpečnú investíciu. Cena požadovaná majiteľom je dokonca nižšia ako hodnota samotného majetku spoločnosti.
Spoločnosť má vlastné výrobné kapacity a výrobný areál o veľkosti 12 000+ m2 a technologické vybavenie na zodpovedajúcej úrovni. Táto firma je jedným z lídrov v produkcii malých drevostavieb v regióne a má unikátnu tržnú pozíciu. Konkurečnou výhodou je výborne zvládnutá logistika a schopnosť dodať zákazky klientom do 3 týždňov, čoho konkurencia nie je schopná. Technologické vybavenie firmy a CE certifikáty firmy umožňujú dodávať výrobky do celej EÚ. Už dnes je odbyt diverzifikovaný nielen širokým výrobným portfóliom ale aj geograficky, kde medzi klientov patria spoločnosti z AT, DE, CZ ale aj Slovenska.
Majiteľ sa v spoločnosti venuje hlavne komunikácii so strategickými partnermi. Operatívne je firma od majiteľa nezávislá, chod firmy riadia jeho rodinný príslušníci, ktorí majú záujem vo firme naďalej pôsobiť a táto varianta za účelom kontinuálneho odovzdania spoločnosti je aj odporúčaná. V prípade záujmu sa vie rodina zakladateľa prispôsobiť predať aj 100% obchodný podiel.
Nehnuteľnosti v hodnote cca 3,75 mil. Eur
Technológie a iný hnuteľný majetok v hodnote cca 800 000 Eur
Doplňujúce informácie k majetku
Bližšia špecifikácia po podpise NDA
Potenciál: Firma má výrobný potenciál na ďalší rast obratov a technologicky je pri zdravej miere vyťaženia strojov generovať obrat okolo 9 mil. Eur, teda takmer dvojnásobne zvýšiť výrobnú kapacitu a v alikvótnej miere aj zisky.
Skladobé zásoby vo významnej sume na úrovnik 0,7 – 1 mil. Eur, ktoré vieme špecifikovať po podpise NDA.
Obrovskou hodnotou tejto spoločnosti sú zamestnanci. V spoločnosti pracuje cca 45 zamestnancov.
Dôležitá informácia k personálu:
Operatívne je firma nezávislá od majiteľa, ktorý prioritne posledné roky riešil len strategická partnerstvá.
Nakoľko ide o firmu s viac ako 20 ročnou históriou, za toto obdobie si získala dôveru mnohých klientov u nás na Slovensku ako aj v zahraničí. Ide o významných obchodných partnerov. Referencie budú predstavené konkrétnym záujemcom po podpise NDA.
Sprostredkúvame predaj zabehnutej, dlhodobo ziskovej firmy s vybudovaným tímom zamestnancov, ktorá má významných odberateľov a odladeným výrobným programom. Nemalú časť príjmov tvorí taktiež obchodná časť so zaujímavými maržami. Pri hodnote majetku v hodnote Ide podľa nášho názoru o zaujímavú a bezpečnú investíciu (investícia krytá nehnuteľným a hnuteľným majetkom), ktorá stojí za zváženie a získanie detailných informácií. Tie vám poskytneme po podpise NDA.
V prípade záujmu o viac informácií, prosím, použite tlačidlo Rezervovať/Prejaviť záujem alebo napíšte e-mail na mizerak@zebrainvest.sk s prípadnými otázkami. Dôležité je vždy uviesť vaše celé meno, tel. číslo a v mene akej spoločnosti komunikujete. My sa vám obratom ozveme a dohodneme sa na ďalšom postupe, zorganizujeme stretnutie s majiteľom atď.
V zastúpení majiteľa máme pre vás na predaj spoločnosť, ktorá prevádzkuje 100% obsadený, obchodno – priemyselný areál v perspektívnej časti krajského mesta na západnom Slovensku, ktorý generuje hrubý výnos cez 10% ročne. Spoločnosť je vo vyníkajúcej kondícii, no z osobných dôvodov jedného z majiteľov je na predaj. To vytvára príležitosť pre vás výhodne investovať do bezpečného podnikania prenájmu priemyselných nehnuteľností. Po podpise dohody o mlčanlivosti a preukázaní kredibility vám samozrejme detailné informácie s podkladmi obratom prepošleme.
Predmetom predaja je slovenský prvovýrobca prémiových sypaných čajov a príslušenstva – Big tea s.r.o. Pod neho patria značky ako VESELÝ ČAJ a MEDICA TEA. Výsledný produkt v sebe spája rôzne druhy kvalitných sypaných čajov s výnimočným a kreatívnym dizajnom obalov. Vďaka tomu, v tomto kontexte nefunguje čaj len ako nápoj, ale ako plnohodnotný prémiový darčekový predmet pre koncových klientov alebo pre obchodných partnerov, followerov, fanúšikov. Za 5 rokov na trhu si firma vybudovala pevnú pozíciu a silnú komunitu zákazníkov v B2C ako aj B2B segmente, ktorí sa k jej produktom pravidelne vracajú. Firma má priemerný obrat za posledné 2 roky 218 000 Eur.
Predmetom predaja je prémiová značka, zameraná na výrobu jedinečných vonných produktov podľa dlhoročnej tradície. Portfólio produktov tvoria parfumy s vysokým podielom esenciálnych olejov, zdravé sviečky z prírodných voskov s jedinečnou štruktúrou, interiérové difuzéry s dlhou trvácnosťou a luxusné difuzéry do auta. Obľúbené produkty tisícov klientov a vyhľadávané dary pre blízkych ako aj pre obchodných partnerov, ktoré prinášajú radosť, krásu, nezabudnuteľnú atmosféru a zanechajú trvalý dojem s dotykom noblesy.
Nezáväzná konzultácia vám zodpovie otázky a ujasní ďalší postup – vecne, pokojne a s nadhľadom.
Odoslanie kontaktného formulára predstavuje prejavenie seriózneho záujmu o inzerovanú spoločnosť – nie záväznú objednávku. Obratom vás kontaktujeme a dohodneme ďalší postup. Zadané údaje spracúvame výhradne za účelom vybavenia vašej požiadavky.
Prihláste sa k viac ako 1000 podnikateľom, ktorí odoberajú náš newsletter a sú informovaní o najnovších ponukách, aktualitách a ďalších dôležitých informáciách.