Your search results

Čo robíme inak
a prečo spolupracovať s nami

1. Profesionálna prezentácia a marketing

Ak chceme nehnuteľnosť výhodne predať, musíme byť ochotní do kvalitnej prezentácie a marketingu aj investovať. Do prezentácie vašej nehnuteľnosti a jej inzercie investujeme z vlastného vrecka tisíce Eur a pritom naša provízia je štandardných 3-5%. Výsledkom je kvalitná prezentácia, vyššia predajná cena, kvalitný servis. Získavajú všetky zúčastnené strany.

2. Máme rokmi overený tím odborníkov a výsledky

Naša realitná kancelária patrí pod skupinu firiem v ktorej sú značky M2B, TRAVERT či právnické firmy, ktoré úspešne podnikajú v rôznych oblastiach už od roku 2008. Môžeme sa tak spoľahnúť na rokmi overený tím odborníkov na marketing, právnikov, architektov, dizajnérov a stavbárov. Ak treba rýchlo pripraviť rezervačnú zmluvu či zrealizovať menšiu úpravu – všetko je dodané rýchlo a kvalitne.

3. Vykupujeme nehnuteľnosti za férové ceny

Sú prípady, kedy vy ako majiteľ nemáte čas a chuť riešiť úpravy bytu pred predajom či obhliadky kupujúcich u vás doma. Máte časovo obmedzenú výhodnú kúpu ďalšej nehnuteľnosti a predaj vám ponáhľa. Riešením je rýchly a diskrétny predaj priamo nám. Postup je nasledovný: 1-2 x obhliadka, cenová ponuka do 48 hodín, úhrada kúpnej ceny do 7-14 dní.

4. Sami investujeme do nehnutelnosti

Od roku 2014 budujeme nájomné portfólio nehnuteľností. Výsledkom je plne nájomcami obsadených viac ako 1000 m2. Vieme čo obnáša dobrá kúpa, prenájom či predaj nehnuteľnosti. Pripravujeme vlastné developerské projekty, prípadne výkup nehnuteľností a ich predaj po rekonštrukcií. Investujte nehnuteľností spolu s nami a profitujme spoločne.

Začnime spolu nový projekt

.

Ozvite sa nám s vašou žiadosťou alebo návrhom spolupráce

Vyplňte prosím formulár nižšie vrátane tel. čísla a my sa vám ozveme hneď ako to bude možné – štandardne do 1 hodiny. 

Compare Listings