More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Demo Property Template 1 Bakery

Property Features

 

Náklady

 

Adresa

 

Podorys

 

Video

 

Virtuálna prehliadka

Prenajmite si architektom navrhnutú a kompletne zariadenú kanceláriu v budove bizniscentra MLYNICE. Kompletne nábytkom zariadená kancelária ešte vonia novotou a má rozlohu 109 m2. Dizajn a nábytok kancelárie bol navrhnutý a kvalitne zrealizovaný v réžií architekta.

V priestore vie mimoriane komfortne fungovať 6 – 10 kolegov + k dispozícii je vzdušná kuchynka + chill out zóna alebo „otvorená zasadačka“ + vlastné WC priamo v kancelárií. Spoločné priestory budovy MLYNICE sú jedinečné a tento štýl pravdepodobne nikde inde nenájdete.

Orientačný popis priestoru – viz pôdorys v galérií:

Po vstupe do kancelárie sa ocitnete v otvorenom priestore cca 30m2, kde je v súčastnosti umiestnený rokovací stôl určený na porady či rokovanie s klientmi. Napravo sa nachádza samostatná uzamykateľná kancelária o rozlohe cca 25 m2 s kapacitou 4 – 6 stolov. V súčastnosti a už v cene prenájmu sú v tejto svetlej kancelárií 4 pracovné – výškovo – nastaviteľné stoly plus plus oddychové kreslo, kalendár, tlačiareň.

V ľavej zadnej časti priestoru je kompletne vybavená kuchynka a vlastné WC + oddychová zóna – jedálenský stôl, 4 stoličky, 2 plážové kreslá – teda priestor určený na spoločné raňajky, obedy, či večere.

Vpravo vzadu sa nachádza opäť nádherne presvetlená kancelária, ktorá je prístupná aj z kuchynky aj z „prvej“ kancelárie. Obe dvere sú uzamykateľné a v súčasnosti sú pre Vás k dispozícii 3 výškovo nastaviteľné stoly, oddychový gauč a rôzne regály na odkladanie šanónov. Táto kancelária môže slúžiť či už vedeniu spoločnosti alebo tu vie v nadštandardých podmienkach fungovať 2 – 4 zamestnancov.

Výhody:

Originálna architektúra a interiér celej budovy

Kompletne zariadená kancelária nábytkom

Kancelárske stolíky s nastaviteľnou výškou – ergonomická a zdravá práca

Dostatočné súkromie – kompletne zariadná kuchynka a WC priamo v kancelárií

Nádherne presvetlené priestory

Zabezpečené 2 parkovacie miesta

Vysokorýchlostný internet od UPC

Klimatizácia

Kreatívne a originálne prostredie

Nehnuteľnosť je situovaná na Turbínovej ulici 13 (medzi Rožňavskou a Vajnorskou), teda len kúsok od Národného boulingového centa, Farmárskej tržnice, YEME, Klientského centra na Tomášikovej ulici s výbornou dostupnosťou na diaľnicu.

Priestor je vhodný pre každého, kto vie oceniť originalitu celého projektu, prípadne chce zaujať svojich klientov – architekti, projektanti, reklamná agentúra, IT firmy. V tomto biznis centre však sídlia aj právnici, účtovníci či finanční poradcovia. Celý projekt stavala „pre seba“ známa a overená stavebná firma ISE, ktorá v priestoroch má taktiež svoje sídlo a kancelárie. V budove našli ideálne tvorivé prostredie reklamné agentúry Zaraguza, Apple Pie, či Posted by Diorama.

V roku 2018 získala Mlynica cenu za architektúru CEZAAR v kategórii „Občianske a priemyselné budovy” a umiestnila sa medzi top 40 budovami v danej kategórii v rámci celej Európy.

Názor makléra:

Ojedinelá originálna ponuka zariadenej kancelárie a vzhľadom k jedinečnosti celého objektu a nadštandardne zariadeného priestoru aj výborná cena.

Náklady spojené s priestorom:

Prenájom priestoru: 12 € + DPH/m2 plus energie mesačne

Záloha za energie: 150 € / mesačne.

Prenájom 2 parkovacích miest: 120€ plus DPH/mesačne – nie je podmienkou ale odporúčame

Map Location

Demo Property Template 1 Bakery

 

Demo Property Template 1 Bakery

Phone: 
Email: 

Kontaktujte ma

    Compare Listings