More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Demo Property Template 1 Bakery

Property Features

 

Náklady

 

Adresa

 

Podorys

 

Video

 

Virtuálna prehliadka

Realitná kancelária ZEBRA INVEST má pre Vás k dispozícii na prenájom nový presvetlený roždný obchodný priestor s vysokými stropmi skolaudovaný 3/2021. Obchod / kancelária sa nachádza pri jednej z najväčších križovatiek v Bratislave v blízkosti projektu Tri veže a národného futbalového štadióna na rohu ulíc Bajkalská a Teslova. Províziu RK platí majiteľ priestoru.

Výhody priestoru:

– Ideálna veľkosť 42m2 s perfektnou dispozíciou
– Perfektná lokalita na jednej z najfrekventovanejších križovatiek v BA
– Novostavba skolaudovaná 3 / 2021
– Vysoké stropy 3,1m
– Nádherná presklená fasáda a dostatok energie zo slnka po celý rok
– Priestor na fasáde pre Vaše logo a možnosť svetelnej reklamy počas noci
– Podlahové kúrenie s termostatom
– Príprava na klimatizáciu
– Parkovanie pre Vás v garáži
– Parkovanie pre klientov v neďalekom parkovisku pri BILLA, pri 3 vežiach či NFS – všetky do 100 metrov
– Vysokorýchlostný internet
– Priestor ešte vonia novotou a budete jeho prvý nájomca
– Máte možnosť si rezervovať túto výbornú polohu a podmienky na 5 rokov.

Viac informácií:

Pri nehnuteľnostiach platí staré známe – LOKALITA, LOKALITA, LOKALITA. Tento priestor spĺňa túto požiadavku na 100% a prenájmom tohto priestoru ušetríte stovky Eur mesačne na reklame. Priestor je dokonale viditeľný z Bajkalskej ulice, po ktorej denne prejdú tisíce áut a stoja v zápchach pred križovatkou. Každý z týchto vodičov si počas státia a čakania na zelenú môže pozrieť váš reklamný odkaz.

Majiteľ na kvalite materiálov nešetril a aj keď je priestor blízko pri ceste, vďaka kvalitnej presklenej hliníkovej fasáde značky SCHUCO so špeciálnym akustickým troj-sklom ušetríte na nákladoch za energie a zároveň pri zavretých dverách nebudete počuť žiadny hluk z ulice. Priestor má pripravenú elektrinu na exteriérové osvetlenie, vďaka čomu bude Vaše logo či svetelnú reklamu vidieť vo dne aj v noci – teda 24 hodín denne.

Pri odovzdávaní bude voňať novotou – výhoda prvého nájomcu – po dohode s vlastníkom možnosť vybrať materiály podľa vašich predstáv. Priestor má nadštandardne vysoké stropy vo výške 3100 mm vďaka ktorým pôsobí vzdušne a príjemne a nádherne presvetlí celý priestor po celý rok. Priestor už má vybudované WC a v prípade záujmu môžeme nájomcovi pomôcť s dobudovaním menšej priečky a kuchynky – príprava bola zrealizovaná.

V priestore je zabezpečená možnosť prirodzeného vetrania, príprava na klimatizáciu a vysokorýchlostný internet.
Klienti v blízkosti bezproblémovo zaparkujú či už na parkovisku BILLA vzdialenom cca 100 metrov na jednej strane alebo v parkovisku národného futbalového štadióna či pri parkovisku za projektom Tri veže.

Variabilita

Ak Vás táto lokalita zaujala, ale máte záujem o väčší priestor v tej istej budove, máme pre vás k dispozícii na prenájom aj väčší priestor s rozlohou 66m2. Pozrite si naše ďalšie inzeráty. Celé prízemie budovy zo strany od Bajkalskej ulice vlastní ten istý majiteľ a rozlohy jednotlivých obchodných priestorov sú 29m2, 66m2 a 42 m2 (už prenajatý) . Tie je možné po dohode s majiteľom prípadne aj spojiť – všetko je otázka dohody s majiteľom priestorov.

Názor makléra:
Ponúkaná novostavba spĺňa ohľadom prípravy a použitých materiálov najvyššie štandardy. Obchod je krásne presvetlený, nachádza sa v top lokalite a má výbornú dispozíciu. Neviem o inej ponuke, ktorá by disponovala kombináciou týchto vlastností – perfektná lokalita a viditeľnosť, malá výmera a z toho vyplývajúca pomerne nízka absolútna cena / novostavba s možnosťou ovplyvnenia dizajnu dlažby a stien/ dostatočné množstvo možností parkovania do 100 metrov od priestoru.

Náklady spojené s priestorom:

Poplatky spojené s prenájmom:

Prenájom priestoru: 999€ bez DPH
Záloha za energie: 99€ bez DPH
Prenájom 2ks garážových státí 149€ bez DPH – dobrovoľný

Map Location

Demo Property Template 1 Bakery

 

Demo Property Template 1 Bakery

Phone: 
Email: 

Kontaktujte ma

    Compare Listings